Zaplątany Miś - przeplatanka

39,00 zł
Brutto

Motoryczna przewlekanka w kształcie Misia, to kreatywny zestaw dla najmłodszych.

Ilość

  Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 199 zł

  Szybka wysyłka

nawet do 24h

Drewniana sznurowana zabawka w kształcie misia zawiera 13 oczek, przez które dziecko ma przepleść sznurek długości jednego metra by, ubrać przyjaciela. Miś jest bardzo dobrze wyprofilowany, świetnie układa się w rączkach nawet drobnych 3-latków. Dziecko przez utrzymywanie drewnianej igły dołączonej do zestawu ćwiczyć chwyt potrzebny później w nauce pisania. Przewlekanie igły przez odpowiednie dziurki jest świetną sposobnością do koordynacji pracy obu rąk. Daje pretekst do rozwijania lateralizacji ręki przez wymuszenie precyzyjnego ruchu (zwykle dziecko trzyma zabawkę w ręce podporowej i przewleka igłę ręką silniejszą - dominującą). Podczas przewlekania rodzic ma naturalną okazję do wprowadzenia pojęć tył – przód.

Buzia Misia jest oznaczona mniejszymi otworami, co pozwala również na różnicowanie wielkości i ocenę czy igła zmieści się w mniejszym otworze. Miś jest wykonany z litego drzewa, posiada naturalny zapach i przyjemną fakturę. Może stać się przyjacielem dziecka na długie godziny podróży. Przeplatanka jest na tyle mała, by dziecko mogło ją zabrać ze sobą do samochodu, przychodni lekarskiej, czy restauracji. Umili czas oczekiwania, zajmie małe ręce i wspomoże proces koncentracji na zadaniu.

Produkt polski. Zabawka opatrzona jest znakiem CE co gwarantuje zgodność z wymogami bezpieczeństwa oraz jakości obowiązującymi na terenie UE.

CE_icon.png

5908258493320

Opis

Wymiary
11x9x1,5 cm
Materiał
lite drewno bukowe, bawełna
Wiek
3+

5 innych produktów w tej samej kategorii: