Zegar do nauki czasu

49,00 zł
Brutto

Drewniany zegar, dzięki któremu dziecko szybko nabierze umiejętności właściwego rozpoznawania czasu.

Ilość

  Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 199 zł

  Szybka wysyłka

nawet do 24h

Drewniany zegar jest pomocą dydaktyczną stworzoną z myślą o dzieciach już w wieku od 4 roku życia. Odczytywanie godzin z tarczy zegara jest bardzo praktycznym, ale też trudnym procesem. Dziecko musi porównać wielkość wskazówki, by zróżnicować czy określa ona godziny czy minuty. Cyfry na zegarze przedstawiają system 12-godzinny. Między poszczególnymi cyframi wygrawerowane zostały podziałki, co pozwala na samodzielne przeliczanie i zapamiętanie minut wskazywanych przez dłuższą wskazówkę.

Tarcza zegara ma 20 cm średnicy, każda cyfra ma wysokość 2 cm, co sprawia, że zegar jest czytelny i ułatwia opanowanie nowej umiejętności. Zegar jest pomocą, która będzie towarzyszyć dziecku od wieku przedszkolnego do klas wczesnoszkolnych. Wykonany z najwyższą starannością z litego drzewa w naturalny sposób przyciąga uwagę i pozwala się skupić na zadaniu bez zbędnego przestymulowania.

Produkt polski. Zabawka opatrzona jest znakiem CE co gwarantuje zgodność z wymogami bezpieczeństwa oraz jakości obowiązującymi na terenie UE.

CE_icon.pngicon_4_ages.png

5908258493023

Opis

Wymiary
średnica koła 20 cm
Materiał
lite drewno bukowe
Wiek
4+

5 innych produktów w tej samej kategorii: