Kostki terapeutyczne ABC

49,00 zł
Brutto

Kostki dzięki którym dziecko poznaje emocje, pytania niedokończone, zwierzęta.

Ilość

  Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 199 zł

  Szybka wysyłka

nawet do 24h

Kostki terapeutyczne ABC to wszechstronne narzędzie i zabawy i pracy z dziećmi. W zestawie znajdują się cztery drewniane kości: „Emocje”, „Pytania niedokończone”, „Poznajmy się”, „Zwierzęta”.

Kostki doskonale sprawdzą się podczas codziennych zabaw w domu - z rodzicami, z rodzeństwem, czy z rówieśnikami. Niektóre mogą być wykorzystywane pojedynczo, niektóre łączą się w pary. Zestaw czterech różnych kości tworzy ogrom możliwości wykorzystania ich w praktyce i zabawie.

Specjalistom kości mogą służyć do diagnozy i wspomagania rozwoju emocjonalnego dziecka, określenia strategii radzenia sobie z emocjami, urozmaicać wszelkie zajęcia integrujące oraz z zakresu samopoznania. Nazwa „Kostki terapeutyczne ABC” nie jest przypadkowa. Narzędzie zostało stworzone w oparciu o założenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej i może towarzyszyć terapeutom CBT podczas rozmowy i wprowadzenia do modelu ABC, wspierać w diagnozie umiejętności odróżniania przez dziecko sytuacji, myśli, emocji i zachowania oraz wspomagać w tworzeniu konceptualizacji problemu dziecka... a to wszystko w atmosferze dobrej zabawy!

Ograniczeniem jest wyłącznie nasza wyobraźnia.

Projekt zabawki: Paulina Jarecka

Czas realizacji tego produktu: 5 dni roboczych.

Produkt polski. Zabawka opatrzona jest znakiem CE co gwarantuje zgodność z wymogami bezpieczeństwa oraz jakości obowiązującymi na terenie UE.

CE_icon.pngicon_4_ages.png

Opis

Wymiary
bok kwadratu 5 cm
Materiał
lite drewno bukowe
Wiek
4+

5 innych produktów w tej samej kategorii: